Prevenstvo BIH za djecu od 11 do 14 godina

Ðurdevac 2015

U subotu 09. maja 2015. godine održano je Državno prvenstvo za djecu od 11 do 14 godina u Banja Luci.

U konkurenciji  70 klubova i 453 takmičara. Naši karatisti osvojili su 5 zlatnih, 3 srebrne i 6 bronzanih medalja i time ponovili uspjeh od prošle godine i potvrdili da smo najbolji klub u Bosni i Hercegovini.

"Ovo je istinski dokaz kvaliteta koji Karate klub Energija ima. Pokazali smo svojim rezultatima da smo najkvalitetniji klub ne samo u Banja Luci i Republici Srpskoj, već i u Bosni i Hercegovini i Balkanu uopšte.

Ovo je veliki uspjeh za nas ali i obaveza da nastavimo dalje i trudimo se da postižemo sto veći kvalitet i rezultate! Pokazali smo da smo jedan od vodećih klubova u Državi i da posjedujemo kvalitet za stvaranje budućih šampiona u svim kategorijama!" Istakao je Branko Derajić glavni trener i predsjednik Karate kluba Energija.

Takmičarima koji su ostvarili pravo učešća na predstojećem Balkanskom Prvenstvu u Herceg Novom i svim osvajačima medalja čestitamo!!

Polaganje za učenička zvanja

U nedelju 03. maja 2015 održano je polaganje za pojaseve Karate kluba Energija. Preko 70 karatista povecalo je svoj stepen u karate sportu a, Energija je bogatija za cak 8 majstorskih kandidata!

Nadamo se da cemo uskoro imati i prvu generaciju majstora u našem klubu koji pored fantasticnih rezultata i na ovaj nacin nose slavu kluba.
Ovim puutem cestitamo i najmladima koji su prvi put polagali i time upisali svoj prvi javni nastup.

VIDI GALERIJU: POLAGANJE 2015

Đurđevac Open 2015

Đurđevac 2015

U Đurđevcu je u subotu 11. aprila 2015. godine održan 6. Međunarodni karate turnir "Đurđevac Open 2015". Na turniru je nastupilo 616 takmičara iz 59 klubova i 9 država (Hrvatska, Turska, BIH, Slovenija, Čile, Makedonija, Albanija, Srbija i Mađarska).

Na ovom sjajnom takmičenju karatisti Karate kluba Energija su jos jedanput dokazali i pokazali vrhunski kvalitet osvojivši 11 zlatnih, 3 srebrne i 8 bronzanih medalja!!! Napominjemo i to da su naši takmičari činili veliki dio reprezentacije BIH koja
je nastupila na ovom takmičenju!!!

Zalatne medalje osvojili su: Čučak Dejan, Dujaković Pavle, Lolić Anja, Jeličić Nemanja, Kositić Paola, Čučak Nikolina, Blagić Nikolina, Ilibašić Stefan, Mišić Nikolina, Koprena Jovan.

Srebrne medalje: Jeličić Nemanja (apsolutna kategorija), Mišić Nikolina, Milosavljević Danilo,

Bronze: Lolić Anja, Vučić Sergej, Pavičić Ognjen, Brus Sanjin, Šorgić Jovan, Spajić Ivona, Vučenović Anastasija, Jovanović Anđel.

Na ovom takmičenju najbolja u ukupnom plasmanu bila je Reprezentacija BIH gdje su karatisti Energije od ukupno 10 zlatnih medalja osvojili 6.

Zenica Open 2015

U subotu 09.maja 2015. u "Areni Zenica" održan je 4. međunarodni turnir za djecu, kadete i juniore "Zenica Open 2015". Na ovom turniru koji je inače izborni trunir reprezentacije za takmičere od 11 do 14 godina nastupilo je  716 takmičara iz 65 Klubova!

U ukupnom plasmanu karate klub Energija dokazaoje da ima najveći kvalitet u Državi i bio je prvoplasirani sa osvojenih 6 zlatnih, 3 srebrne i 4 bronzane medalje.

Zlatne medalje osvojili su: Stanić Mihajlio, Dujaković Pavle, Šodić Srđan, Čučak dejan, Kostić Paola, Vučić Sergej.

Srebrne medalje: Đerman Marijana, Lolić Anja, Brkić Igor,

Bronzane medalje: Mišić Nikolina, Tomić Milan, Šorgić Stefan i Kovačević Aleksandar.

Svim osvajačima medalja i budućim reprezentativcima čestitamo na uspjehu!!!

VIDI GALERIJU: ZENICA OPEN 2015

Autor sajta: Đorđe Vasić - Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. | USLOVI KORIŠĆENJA - Obavezno pročitati